Door de jaren heen zijn we gegroeid en dat gaat niet zonder een team. Ons team bestaat uit Sander Koopsen, eigenaar. Barbera Koopsen - Van Thiel, eigenaar. Robert, advertentieverkoper. Thea, vormgeefster. Mike, webdesigner. Robin, advertentieverkoper. Fabiën, stagiaire. Wij zijn trots op ons team en gaan enthousiast de toekomst tegemoet!

Wat betekent PRODE? Prodesse betekent in het Latijn: "van nut zijn", erg toepasselijk dachten we, voor de dingen die we doen. Daarnaast staat " PR" voor print, de "O" voor organisatie en "DE" voor design. Tevens is het een afkorting van Professional Design.

Wie zijn de mensen achter Prode

Prode

Contactgegevens

Bezoekadres:
Don Emanuelstraat 9
Postadres:
Don Emanuelstraat 5a
6602 GX Wijchen
t: 024-66 36 149
e: info@prode.nl

Wat doen wij?

Prode richt zich met name op webdesign, drukwerk en vormgeving. Zelf maken we de ontwerpen, maar ook de techniek achter de websites beheersen we zelf. Door jarenlange ervaring in drukwerk hebben we een goed en sterk netwerk aan drukkerijen waarmee we samenwerken. Daarin zoeken we altijd het juiste product of klant, bij de juiste drukkerij, met de juiste prijs. Als extra dienst bieden wij ook advertentieverkoop in combinatie met drukwerk of vormgeving aan. Vooral in de culturele sector zijn de advertentieinkomsten hard nodig om de brochure te kunnen betalen. Natuurlijk moet cultuur en binnenstad ook samen gaan. Maar wij deinzen niet terug voor nieuwe uitdagingen, zo zijn wij onderdeel van De Nieuwe Garde Wijchen (DNGW) waarmee wij nieuwe grote projecten proberen uit te voeren maar ook te stimuleren.

Wie zijn Sander en Barbera?

In 2003 richtte Barbera van Thiel het bedrijf Support & Design op met als diensten webdesign en organisatorische werkzaamheden. Sander Koopsen werkte in deze periode gedurende lange tijd als bedrijfsleider bij een drukkerij. In 2007 besloten Sander en Barbera hun krachten te bundelen, de naam te veranderen en samen verder te gaan. Een nieuw bedrijf was geboren: Prode.